Zarábaj peniaze pohodlne s Pierre Lang

REALIZUJ SVOJE SNY!

Prehrať video

TVOJ NÁSTUP DO NEZÁVISLOSTI

Je pre teba finančná nezávislosť dôležitá a už viac nechceš byť závislá od ostatných? Chceš naplno využiť svoj potenciál? Hľadáš lukratívnu činnosť, ktorá ťa baví a v ktorej môžeš dobre zladiť rodinu a kariéru?
Stať sa štylistkou Pierre Lang je omnoho jednoduchšie, ako si myslíš. Jednoducho premeň svoju vášeň na povolanie! Pierre Lang ťa bude podporovať pri vybudovaní svojej vlastnej nezávislej činnosti a ponúkne ti najatraktívnejšie zárobkové a kariérne možnosti.

FINANČNÁ NEZÁVISLOSŤ

Žiadna kancelária, žiadny fixný pracovný čas, žiadne požiadavky. Ty rozhoduješ, koľko času a energie investuješ. Všetko, čo potrebuješ, je mobil, počítač a nadšenie.

ŽIADNE INVESTIČNÉ NÁKALADY

Na začiatku ti bezplatne poskytneme šperkovú kolekciu v hodnote 12 000 EUR.

ZÁBAVA S PRIATEĽKAMI

S našim obchodným modelom povzbudzujeme ženy k samostatnej zárobkovej činnosti. Najlepšie sa to darí, keď ženy držia spolu

POHOVORME SI O TVOJEJ KARIÉRE


Pridať sa k Pierre Lang je úplne jednoduché! Vyplň formulár a odošli ho. Tvoja najbližšia obchodná partnerka Pierre Lang ťa bude čoskoro kontaktovať, aby sa dohodla s tebou na osobnom stretnutí. Na tomto stretnutí sa dozvieš všetko o svojich zárobkových a kariérnych možnostiach v Pierre Lang. Ak ťa nadchnú možnosti, ktoré ti ponúka Pierre Lang, potom sa budeme tešiť, ak ťa budeme môcť čoskoro v Pierre Lang privítať! Vezmi svoj úspech do vlastných rúk a osamostatni sa už teraz! Tešíme sa na stretnutie.

from vienna,
With Love

Už viac ako 35 rokov sme verní – Vám, našim koreňom a miestu, kde vyrábame dodnes: vo Viedni v Rakúsku. Čo sa taktiež nezmenilo je náš cit pre detail, naša vášeň a naša absolútna vôľa vyrábať ušľachtilé dizajnérske šperky vo vynikajúcej kvalite pravých šperkov – 100 % vyrábané ručne. Či sme preto jedným z najdôležitejších výrobcov šperkov v Európe? Môže byť. Čo však s istotou vieme: PIERRE LANG je vyrobený s láskou, vyrobený v Rakúsku a vyrobený pre Vás.
Prehrať video