BYŤ HOSTITEĽKOU JE ZÁBAVA!

V Pierre Lang si hostiteľky vychutnávajú veľmi špeciálne výhody! Môžeš profitovať hneď niekoľkonásobne a cesta, ako sa stať hostiteľkou, je veľmi jednoduchá. Pri príprave party ti bude pomáhať tím Pierre Lang. Všetko prebieha veľmi jednoducho a priateľsky. Ako hostiteľka získaš množstvo výhod. Okrem bonusu až do výšky 260* EUR dostaneš počas party hneď tvoj prvý „50 EUR, – ĎAKOVNÝ POUKAZ“ na šperky podľa tvojho výberu.*
*V závislosti od obratu na party

Prehrať video

SEPTEMBROVÝ ŠPECIÁL PRE VŠETKY HOSTITEĽKY

V septembri môžeš profitovať ihneď niekoľkonásobne! Pretože k zvyčajnému 30,- EUR ĎAKOVNÉMU POUKAZU dostaneš navyše 20,- EUR. A tak dostaneš ako hostiteľka priamo počas party 50,- EUR ĎAKOVNÝ POUKAZ* na šperky podľa vlastného výberu.

* Všetko, čo pre to musíš urobiť je usporiadať svoju party do 30. septembra 2019.

ZABÁVAŤ SA

s priateľkami

BYŤ VIP HOSŤ

na vlastnej party

PROFITOVAŤ

Teš sa na svoje poukazy od PIERRE LANG

A PREČO PROFITUJEŠ HNEĎ NIEKOĽKONÁSOBNE?

Vo viedenských dielňach Pierre Lang sa vyrábajú dizajnérske šperky s obrovskou vášňou vo vynikajúcej kvalite pravých šperkov. V jemne vyladenej symbióze tradičného remesla a najinovatívnejších technológií. Šperky Pierre Lang je možné kúpiť iba exkluzívne na party Pierre Lang. V závislosti od obratu na party dostaneš okrem „ 30,- EUR ĎAKOVNÉHO POUKAZU“ omnoho viac „POUKAZOV ZA ÚSPECHY NA PARTY“ od Pierre Lang

TVOJ OBRAT NA PARTY ROZHODUJE O TVOJICH POUKAZOCH ZA ÚSPECH PIERRE LANG:

Zaisti si dodatočne 70 €

od obratu na party 600 €

ORGANIZÁCIA PIERRE LANG PARTY!


Chceš zorganizovať PIERRE LANG party? NIE JE NIČ JEDNODUCHŠIE AKO TOTO!

• Jednoducho vyplň formulár a klikni na poličko „odoslať“.
• PIERRE LANG štylistka z tvojho okolia sa ti ozve a pomôže ti s plánovaním party.
• Kedy a kde? Príjemný večer u teba doma alebo útulné posedenie so sektom na záhrade: Ty rozhoduješ, kedy a kde sa bude konať tvoja PIERRE LANG party.

Naplánuj si už teraz vlastnú party spoločne so svojou štylistkou PIERRE LANG a navyše dostaneš svoje vlastné „POUKAZY NA DIZAJNÉRSKE ŠPERKY“!